Konum İzleme: Canlı Hedefleme

Süre geçtikçe, bazı kullanıcılarımız Konum İzleme kampanyalarını oluşturma yöntemlerini tekrardan değerlendirmeyi sever . Bunun birkaç sebebi olabilir: değişik bir trafik kaynağına odaklanmak, yeni bölgeye genişlemek, mahalli bir promosyon kampanyası başlatmak ve bunlardan yalnız birkaçı.

Evvelde, masaüstünde izlemeden mobil cihazlarda izlemeye yada tersi yönde izlemeye geçmek yada değişik bir konumda seyretmek, bunu yapmak için yeni bir proje oluşturmayı gerektirdiği için oldukça zordu. Ücretli bir abone için bu, öteki kampanyalar için daha azca projeye haiz olmak anlamına geliyordu. Özgür bir kullanıcı için, mevcut projeyi silmeden ve projeye bağlı öteki araçlardan veri kaybetmeden yapmak imkansızdı.

Ve şimdi, hedef cihazınızı yada konumunuzu seçerken bir hata yaptığınızı hayal edin … Mesele benzer biçimde görünüyor, değil mi? Bu yüzden bazı şeyleri değiştirmeye karar verdik. Artık Konum Takip edeni‘nde hedeflediğiniz yeri yada aleti mevcut projenin ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Konum İzleme'deki cihazı ve konumu değiştirme

Bu güncellemeyle, şu anda ihtiyacınız olan konum, dil ve aygıt için sıralamalarınızı seyredebilirsiniz.

Önceki ayarlarla toplanan verilerin silineceğini lütfen ihmal etmeyin; bundan dolayı geçiş yapmadan ilkin dışa aktarmayı ihmal etmeyin